Lord ChaitanyaEsiet sveicināti Harināmas Sankīrtanas mājas lapā!

Harināma – tas ir ļoti īpašs veids, kā kalpot Dievam, ejot ārā un dziedot Viņa Svētos vārdus ar prieku un laimi, un tādējādi daloties ar to ar ikvienu dzīvo būtni. Jebkurš cilvēks, kurš kaut reizi ir dzirdējis vai atkārtojis Dieva Vārdu, var tikt pasargāts no visļaunākajiem notikumiem.

Visi šajā pasaulē grib būt laimīgi. Īsta laime nenāk no ārējas pasaules, bet gan nāk no iekšējās, garīgas pasaules, un to avots ir Krišna. Viņa vārds, Krišna, sanskritā nozīmē “visupievilcīgā personība.” Tas ir viens no Dieva vārdiem, ar kuru vaišnavi uzrunā Viņu. Krišna ir Visaugstākā Personība, visu patiesību kalngals.

Viņš ir visa visuma avots un patiesa laime nāk no Viņa. Un šī laimes sajūta ir visur, kur ir Viņš. Viņa Vārdos atrodas pats Krišna, un tāpēc mēs nepartraukti atceramies un atkārtojām tos Mahā Mantras veidā – Harē Krišna Harē Krišna Krišna Krišna Harē Harē Harē Rāma Harē Rāma Rāma Rāma Harē Harē!

Kungs Krišna ir pazīstams arī kā sat-čit-ānanda-vigraha – Viņa forma sastāv no mūžības, zināšanām un svētlaimes. Vēdiskie raksti apgalvo, ka “šajā strīdu un liekulības laikmētā vienīgais garīgās attīstības ceļš ir Kunga Svēto Vārdu daudzināšana. Nav cita ceļa. Nav cita ceļa. Nav cita ceļa.”

Tāpēc – kad jūs dzirdat vai daudzināt Krišnas vārdus – jūs tajā pašā mirklī pieslēdzaties begalīgam laimes un zināšanu avotam. Šādi jūs kļūstat laimīgi!

Tāpēc mēs aicinām visus pievienoties mums Harināmās, katru trešdienu un piektdienu, pulksten 17:00 Harē Krišnas centrā, Krišjāņa Barona ielā 56.

Ja jūs vēlaties saņemt sms ar atgadinājumiem un izmaiņām laikos, nosūtiet sms “Harinama+” uz numuru 29140150.